Haber

Manisa Büyükşehir Belediyesi Karate Takımı 11 madalya kazandı

Manisa’da bu yıl ikincisi düzenlenen Murat Eşsiz Karate Turnuvasına katılan Manisa Büyükşehir Belediyesi Karate Takımı; 3 altın, 1 gümüş ve 7 bronz olmak üzere toplam 11 madalya kazandı.

Manisa’nın Muradiye Yunusemre ilçesi Spor Karate Stadyumu’nda 31 Ağustos’ta başlayıp sona eren 2.Murat Eşsiz Karate Turnuvasına 24 ilden 112 kulüp ve 2 bin 100 sporcu katıldı. Manisa BBSK Karate Takımı da turnuvada 3 altın, 1 gümüş ve 7 bronz olmak üzere toplam 11 madalya kazanarak 112 kulüp arasında yedinci oldu.

Altın madalyayı Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nden Nurahsen Kocakaplan, Ceylin Ferihan Uyanık, Nurbade Büber, gümüş madalyayı Mila Kurtoğlu, Serra Çetinkaya, Çınar Enis İlhan, Hamza Najm, Ilgaz Taş, Furkan Efe Saltık, Kadir Efe Güner ve Ramazan Efe Ezer kazandı. bronz madalyayı kazandı. .

Manisa Büyükşehir Belediyesi Karate Takımı Antrenörü Ali Eşsiz, “Dereceye giren ve dereceye girmeyen sporcularımızı ve ailelerini tebrik ediyor, başarılar diliyoruz. Manisa Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübümüze desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” -MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu